Bestuur en Commissies


Watersport Vereniging Willemstad (W.V.Willemstad)

Kamer van Koophandel Zuidwest-Nederland nr: 40281372

Bestuur bestuur@wvwillemstad.nl
Voorzitter:
Jeroen de Jong
voorzitter@wvwillemstad.nl
Secretaris:
Paul Koch
secretariaat@wvwillemstad.nl
1e Penningmeester:
Francine Vos
penningmeester@wvwillemstad.nl
Lid van het bestuur:
Fannie Klijn   (activiteiten commissie)
Jaco Mosterd (nieuwsbrief en website)
Jan Rietberg  (Sloeproeien afdeling)
activiteiten@wvwillemstad.nl
webmaster@wvwillemstad.nl
sloeproeien@wvwillemstad.nl

 

Commissies:

Activiteitencommissie

activiteiten@wvwillemstad.nl

Nadine Krijgh
Judith de Jong
Fanny Klijn
Boudewijn Baan

Jeugdzeilcommissie

jeugdzeilen@wvwillemstad.nl

Marije Zijlmans
Francine Vos
Nicolien de Heer
Lisette Birkhoff
Paul Koch
Wim Sinke
Jeroen de Jong

Sloeproeicommissie sloeproeien@wvwillemstad.nl
Peter Lammens
Marije de Wit
Jitteke Spanjaard
Martin Bijkerk
Jean Paul van Seccelen
Jan Rietberg
Carla Thijssen

 Wedstrijdcommissie

 

wedstrijd@wvwillemstad.nl
Mathieu Klijn
Hans van Heesch

Nieuwsbrief                       : nieuwsbrief@wvwillemstad.nl

Aanmelding                       : aanmelding@wvwillemstad.nl

Communicatie via              : Nieuwsbrief, website en Facebook pagina.